O nas


Firma Geobud istnieje na rynku geodezyjno-budowlanym od roku 1997 i bezustannie dostosowuje swoją ofertę oraz umiejętności do tego wyjątkowo zmiennego rynku.

Jako firma rodzinna, każdą pracę podpisujemy własnym imieniem i reputacją, kładąc ogromny nacisk na jakość i sprawność wykonywanych przez nas usług. Dla osiągnięcia najwyższego poziomu jakości naszych usług i produktów łączymy wieloletnie doświadczenie zebrane w Polsce i za granicą, najnowsze technologie i rozwiązania oraz klarowną i uczciwą komunikację z klientem

Poznaj naszą ekipę:

Wiktor Kubiak – założyciel i dyrektor firmy Geobud, absolwent Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej z 30-letnim doświadczeniem. Przed założeniem firmy pracował dla 3 poważanych firm geodezyjnych i budowlanych w Polsce, gdzie miał szansę prowadzić obsługę takich inwestycji jak Centrum Finansowe Puławska w Warszawie. Posiada uprawnienia geodezyjne z zakresów: 1, 2 oraz 4.

Pan Wiktor dyktuje wartości, jakimi kieruje się cała nasza firma: pasja, rzetelność oraz ciężka praca prowadzą do najlepszych wyników.

Anna Zielke-Kubiak – współzałożycielka oraz zarządca finansów, posiada wszechstronne doświadczenie w geodezji, księgowości oraz zarządzaniu. Ukończyła Politechnikę Warszawską wraz z mężem Wiktorem, pracując nad tą samą pracą magisterską.

Pani Ania ceni sobie dobry kontakt z klientem oraz rzetelną organizację. Jest inżynierem z krwi i kości, śledząc najnowsze technologie i rozwiązania w geodezji i ucząc się ich niczym świeżo upieczony student.

Marek Kubiak – rozpoczął pomoc firmie w wieku 10 lat, gdy po raz pierwszy przytrzymywał dla ojca tyczkę pomiarową. Zafascynowany światem geodezji postanowił pójść w ślady rodziców i również zdobył swoją edukację na wydziale Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej. Obecnie czerpie doświadczenie za granicą, pracując jako inżynier budowlany dla rządu irlandzkiego z ramienia renomowanej firmy brytyjskiej Balfour Beatty.

Marek, jako fascynat najnowszych rozwiązań oraz technologii, zajmuje się rozwojem firmy, opracowaniami 3D oraz BIM.

Bartosz Kubiak – najmłodszy pracownik firmy Geobud obecnie studiuje Biotechnologię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Choć Bartosz postanowił spróbować swoich sił edukując się w innej dziedzinie inżynierii, nadal jest on silnie związany z firmą, pomagając w pomiarach i obsłudze inwestycji.

Uczony od dziecka obsługi instrumentów geodezyjnych oraz programów geodezyjnych, pełni bardzo uniwersalną rolę w firmie, wprowadzając młodzieńczą świeżość oraz energię.